Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

5 Ekim 2016 Çarşamba

YOL YORGUNLUĞUNUZU ATMAK İÇİN EFEPARK TEK MEKAN


ANKARA-İSTANBUL İSTİKAMETİ VE İSTANBUL ANKARA İSTİKAMETİ OTOBANINDA HAYALLERİNİZİ AŞAN BİR HİZMET,HİJYEN,KALİTE, UCUZLUK VE İKRAM 
TESİSİMİZE UĞRAYAN HERKESE ÇAY İKRAMIMIZDIR. İSTER TIR VE KAMYON ŞÖFÖRÜ OLUN, İSTER OTOMOBİL,MİNÜBÜS, OTOBÜS ŞÖFÖRÜ VEYA YOLCUSU OLUN. HİÇ BİR ŞEY YİYİP İÇMESENİZDE, ALIŞVERİŞ YAPMASANIZDA, SADECE TUVALET, NAMAZ İHTİYACIMI GİDEREYİM ÇAY İÇİP YOLUMA DEVAM EDEYİM DİYORSANIZ TESİSİMİZE UĞRAYIN İHTİYAÇLARINIZI GİDERİN DİLEDİĞİNİZ KADAR ÇAY İÇİN HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEDEN YOLUNUZA DEVAM EDİN HAYIRLI YOLCULUKLAR.  UCUZ, LEZZETLİ,HİJYENİK VE TAZE YEMEKLERİMİZDEN YİYENLERE AYRICA SALATA İKRAMIMIZ VARDIR.

1 yorum:

  1. ANKARA-İSTANBUL OTOBANINDA HAYALLERİNİZİ AŞAN BİR HİZMET,HİJYEN,KALİTE, UCUZLUK VE İKRAM
    TESİSİMİZE UĞRAYAN HERKESE ÇAY İKRAMIMIZDIR. İSTER TIR VE KAMYON ŞÖFÖRÜ OLUN, İSTER OTOMOBİL,MİNÜBÜS, OTOBÜS ŞÖFÖRÜ VEYA YOLCUSU OLUN. HİÇ BİR ŞEY YİYİP İÇMESENİZDE, ALIŞVERİŞ YAPMASANIZDA, SADECE TUVALET, NAMAZ İHTİYACIMI GİDEREYİM ÇAY İÇİP YOLUMA DEVAM EDEYİM DİYORSANIZ TESİSİMİZE UĞRAYIN İHTİYAÇLARINIZI GİDERİN DİLEDİĞİNİZ KADAR ÇAY İÇİN HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEDEN YOLUNUZA DEVAM EDİN HAYIRLI YOLCULUKLAR.

    YanıtlaSil